© 2018-2020 Václav Tršo, kresby Alena Slezáková

Zapojení MŠ Zvídálek do projektů

Projekty jsou spolufinancované z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky, prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

• Projekt iSophi

Cílem je odborná spolupráce při standardizaci nástroje iSophi, který je zaměřen na pedagogickou diagnostiku školní zralosti s využitím moderních technologií.

• Celé Česko čte dětem

Cílem projektu je prostřednictvím společného čtení rozvíjet emocionální zdraví dětí, paměť, představivost a myšlení. Posilují se morální hodnoty a vazby mezi dětmi a dospělými. Využíváme i spolupráce s rodinou.

• Projekt MŠ Zvídálek Slavkov 63 (Šablony II)

Cílem projektu u MŠ je personální posílení našeho týmu o školního asistenta a profesní růst pedagogů pomocí vzdělávání a sebevzdělávání v kurzu zaměřeném na polytechnické vzdělávání.

• Projekt  MAP II Slavkov u Brna

Cílem výzvy pro Místní akční plány rozvoje vzdělávání II (MAP II) je podpořit intervence naplánované v místního akčním plánu I vedoucí ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání včetně organizací neformálního vzdělávání. Více zde - www.map-slavkov.cz