top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

Výše úplaty v období omezeného provozu MŠ v době letních prázdnin

Výše úplaty v období omezeného provozu MŠ v době letních prázdnin:

 

Červenec 2024  -  úplata 153,- Kč

Srpen 2024 – úplata 351,- Kč

 

Úplatu platí pouze děti nahlášené na prázdninový provoz.

Děti, které jsou na měsíce červenec a srpen odhlášené, úplatu neplatí. 

      

                                                                               Dagmar Červinková

65 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Třídní schůzky

Vážení rodiče, informační třídní schůzky se budou konat od 15,00 hodin v jednotlivých třídách: středa 28.8.20024 - Včelky, Koťátka, Štěňátka, Broučci, Kuřátka čtvrtek 29.8.2024 - Motýlci, Sluníčka, Be

Co bude dítě potřebovat do MŠ

Na oblečení: ·      pohodlné oblečení do třídy, které si dítě zvládne samo obléci ·      sportovní oblečení vhodné na vycházku a obuv (počítejte s tím, že dítě může být umazané!!!) ·      náhradní prá

Docházka o hlavních prázdninách

Vážení rodiče, z organizačních důvodů nebude během letních prázdnin aplikace "Naše MŠ" v provozu. Děti budete omlouvat přes SMS, nebo telefonicky na číslech - 720 394 691, 723 204 543. Děkujeme za spo

Comments


bottom of page