• Drahomíra Tršová

Prázdninový provoz

Aktualizováno: 5. srp 2020

Upozornění pro rodiče dětí,

Celý prázdninový provoz MŠ Zvídálek bude zajištěn v budově mateřské školy na Komenského náměstí.

Provoz celé mateřské školy bude uzavřen od 27.7. do 14.8.2020 a v pondělí 31.8.2020.

Po dohodě s paní ředitelkou Pavelovou z dětské skupiny Elánek, mají rodiče možnost v této době přihlásit svoje dítě k docházce do této dětské skupiny na adrese Jiráskova 959, Slavkov u Brna (Husitská fara – naproti mateřské školy).

Další informace najdete na : www.elanek.cz/slavkov-u-brna

e-mail: prorodinu@elanek.cz

tel.: 606 090 299