• Drahomíra Tršová

Nenadálá havárie v MŠ Zvídálek

V pátek 15.března 2019 byla v budově MŠ Zvídálek na Komenského náměstí nenadálá havárie. Z nepředvídatelných důvodů se uvolnil manipulační šroub u změkčovače vody u myčky na nádobí ve 2.poschodí a přes noc tak nekontrolovatelně vytíkala voda. Ta protekla do všech chodbových pater budovy a porušila elektroinstalaci. Z toho důvodu jsme byli nuceni uzavřít provoz mateřské školy.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří pochopili vážnost situace a

nechali si své děti doma.

V pondělí 18. 3. 2019 bude provoz MŠ opět obnoven od 6.15 do 16.30.

176 zobrazení0 komentář