top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

Informace pro rodiče - vyúčtování stravného

V měsíci lednu proběhne vyúčtování stravného.

Částky do 500,- Kč budou převedeny na další zúčtovací období.

Částky nad 500,- Kč budou poukázány na účet.


Děkuji Jitka Pokorná

vedoucí stravování

152 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25 Ředitelka MŠ Zvídálek informuje rodiče, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání bude probíhat v pondělí 6. 5. a v úterý 7. 5. 2024 a to od 7,00 – 13,00

Pozvánka

Zveme rodiče dětí, které mají nastoupit od září 2024 do základní školy na setkání s řediteli základních škol, kde se dozví informace o zápisu do prvních tříd. Dále bude následovat beseda s dětskou psy

bottom of page