top of page
  • Drahomira Tršová

Informace pro rodiče - vyúčtování stravného

V měsíci lednu proběhne vyúčtování stravného.

Částky do 500,- Kč budou převedeny na další zúčtovací období.

Částky nad 500,- Kč budou poukázány na účet.


Děkuji Jitka Pokorná

vedoucí stravování

112 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ za rok 2022 naleznete ve skříňkách Vašich dětí nebo si je můžete stáhnout níže. Vyplněné (jméno, příjmení, datum narození dítěte) odevzdejt

Vážení rodiče, nejen z důvodu epidemie respiračních chorob, nevoďte, prosím, nemocné děti do mateřské školy (rýma, kašel, zarudnutí očí, průjem…). Děti vám budou vráceny zpět do domácí péče ! Eva Jurá

Vážení rodiče, mateřská škola bude v době vánočních prázdnin uzavřena od pátku 23.12. do pondělí 2. ledna 2023. Provoz bude opět zahájen v úterý 3.ledna 2023

bottom of page