• Obrázek autoraDrahomira Tršová

termín otevření mateřské školy je po dohodě se zřizovatelem 25.5.2020. Dle zaslaných informací z MŠMT nemusí mít děti v prostorách školky roušky. Nadále však platí dodržování nastavených zvýšených hygienických opatření.

Situace se však neustále mění. Sledujte, prosím, naše webové stránky. S podrobnými informacemi ohledně provozu mateřské školy budete včas seznámeni na webových stránkách mateřské školy.

Zvažte, prosím, nutnost docházky Vašeho dítěte do MŠ. Pokud bude docházka dítěte jiná, než jak jste uvedli v zaslaném dotazníku, nahlaste, prosím, tuto skutečnost neprodleně učitelkám jednotlivých tříd.

Eva Jurásková, ředitelka