Informace k zápisu

Aktualizováno: bře 9

Informace k zápisu do MŠ Zvídálek

Zápis do Mateřské školy Zvídálek na školní rok 2021/2022 bude probíhat ve dnech 3. až 7. května 2021.

Tiskopisy k zápisu do MŠ Zvídálek si můžete stáhnout z našich webových stránek nebo si je vyzvednout v mateřské škole.

Zajistěte si, prosím, včas potvrzení Žádosti o přijetí do MŠ dětským lékařem !

Podrobné informace k zápisu a způsob předávání vyplněných dokumentů najdete na našich webových stránkách www.ms-zvidalek.cz a na úřední desce mateřské školy.

Eva Jurásková, ředitelka MŠ