Informační schůzka

P O Z V Á N K A

Ve čtvrtek 6. června 2019 v 15,00 hodin se bude konat informační schůzka

pro rodiče nově přijatých dětí s ředitelkou školy.

Místo konání:

schůzka proběhne v budově MŠ Zvídálek na Komenského náměstí ve třídě Motýlci.

Program:

· organizační záležitosti - předání tiskopisů k vyplnění : přihláška ke stravování, dohoda o docházce dítěte do MŠ, seznámení se Školním řádem, celkový chod MŠ, placení školného a stravného, akce pro děti..

· odborná beseda s Mgr.Lenkou Bínovou na téma „Jak připravit dítě na vstup do MŠ“

Přijďte, prosím, bez dětí !

Mgr.Eva Jurásková, ředitelka školy

69 zobrazení0 komentář