DALŠÍ OPATŘENÍ K PREVENCI ROZŠÍŘENÍ ONEMOCNĚNÍ COVID -19

po dohodě se zřizovatelem přistupujeme k dalším opatřením, kterými chceme reagovat na nepříznivý vývoj epidemiologické situace. V mateřské škole vzděláváme celkem 203 dětí a naší snahou je snížit počet dětí a tím co nejvíce zamezit riziku nákazy.

Prosíme proto všechny rodiče, kteří mají možnost, aby si své děti nechali doma a nevodili je do kolektivu mateřské školy !!

O dalších případných opatřeních budete neprodleně informováni na úřední desce a na webových stránkách MŠ.

Mgr.Eva Jurásková, ředitelka MŠ