top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

Důležité upozornění

Vážení rodiče,

ve středu 14.6.2023 bude, z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu, zajištěn provoz v budově

MŠ na Komenského náměstí pouze od 6,15 – 12,30 hodin !!!

Pro děti bude připravena pouze dopolední svačina (studený oběd nelze v mateřské škole z hygienických důvodů podávat).

155 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přijímací řízení

Vážení rodiče, výsledky přijímacího řízení do MŠ Zvídálek, Slavkov u Brna, budou vyvěšeny nejpozději do 3.6.2024 a to na stránkách mateřské školy a na úřední desce před MŠ. Mgr. Dagmar Červinková, řed

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25 Ředitelka MŠ Zvídálek informuje rodiče, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání bude probíhat v pondělí 6. 5. a v úterý 7. 5. 2024 a to od 7,00 – 13,00

Pozvánka

Zveme rodiče dětí, které mají nastoupit od září 2024 do základní školy na setkání s řediteli základních škol, kde se dozví informace o zápisu do prvních tříd. Dále bude následovat beseda s dětskou psy

Comments


bottom of page