top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

Důležité upozornění

Vážení rodiče,

ve středu 14.6.2023 bude, z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu, zajištěn provoz v budově

MŠ na Komenského náměstí pouze od 6,15 – 12,30 hodin !!!

Pro děti bude připravena pouze dopolední svačina (studený oběd nelze v mateřské škole z hygienických důvodů podávat).

155 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Třídní schůzky

Vážení rodiče, informační třídní schůzky se budou konat od 15,00 hodin v jednotlivých třídách: středa 28.8.20024 - Včelky, Koťátka, Štěňátka, Broučci, Kuřátka čtvrtek 29.8.2024 - Motýlci, Sluníčka, Be

Co bude dítě potřebovat do MŠ

Na oblečení: ·      pohodlné oblečení do třídy, které si dítě zvládne samo obléci ·      sportovní oblečení vhodné na vycházku a obuv (počítejte s tím, že dítě může být umazané!!!) ·      náhradní prá

Docházka o hlavních prázdninách

Vážení rodiče, z organizačních důvodů nebude během letních prázdnin aplikace "Naše MŠ" v provozu. Děti budete omlouvat přes SMS, nebo telefonicky na číslech - 720 394 691, 723 204 543. Děkujeme za spo

Komentáře


bottom of page