Upozornění - provoz MŠ v době hlavních prázdnin

V době hlavních prázdnin bude mateřská škola uzavřena v době od 27.7. do 14.8.2020 a v pátek 28.8.2020. Jinak po celou dobu prázdnin bude provoz zajištěn v budově MŠ Zvídálek na Komenského náměstí. Hygienické podmínky provozu budou upřesněny.

Úplata za měsíc duben

Vzhledem k mimořádným opatřením ohledně provozu MŠ bude úplata za předškolní vzdělávání účtována pouze dětem zaměstnanců IZS ve výši 270,-Kč. Přeplatek bude vyúčtován a vrácen na konci školního roku.

Informace k nástupu předškoláků do mateřské školy

Od pondělí 12.4.2021 bude mateřská škola otevřena pro děti v povinném předškolním vzdělávání. Děti jsou povinny podrobit se antigennímu testování. K testování budou použity testy Singclean. Testování

Informace o úplatě za předškolní vzdělávání

Vzhledem k uzavření mateřské školy v měsíci březnu, nebude úplata za tento měsíc účtována. Přeplatek bude vyúčtován a vrácen na konci školního roku. Pokud Vaše dítě nebude i nadále navštěvovat MŠ z dů