top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

Přijímací řízení

Vážení rodiče,

výsledky přijímacího řízení do MŠ Zvídálek, Slavkov u Brna,

budou vyvěšeny nejpozději do 3.6.2024 a to na stránkách

mateřské školy a na úřední desce před MŠ.


Mgr. Dagmar Červinková, ředitelka

140 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Oznámení pro rodiče

Od 2.5.2024 je odloučené pracoviště MŠ Zvídálek Koláčkovo nám. 107 přesunuto do nových prostor na ulici Slovanská 1692, Slavkov u Brna.

Fotografování tříd

Vážení rodiče, v úterý 14.5.2024 se budou děti fotografovat. V případě nepříznivého počasí se fotografování odloží na jiný den. Bude se fotografovat v aleji, proto doporučujeme nedávat dětem zelené ob

Den otevřených dveří v MŠ Zvídálek

Ve dnech 6. a 7. května proběhne Den otevřených dveří v naší MŠ Zvídálek a to od 7,30 do 10,30 hodin. Rodiče se svými dětmi si tak mohou prohlédnout prostory a vybavení naší mateřské školy. V tyto dny

Comments


bottom of page