Co bude dítě potřebovat při vstupu do MŠ

Na oblečení:

· Účelné a pohodlné oblečení do třídy ( tričko, tepláky, legíny, sukni…)

· Náhradní spodní prádlo, náhradní oblečení pro případ „nehody“ – mladším dětem raději více (umazání se, polití se….)

· Oblečení na pobyt venku – pohodlné, přizpůsobené změnám počasí a hlavně takové, které lze umazat

· Děvčátka dále budou potřebovat hřebínek (přizpůsobit tak, aby šel pověsit)

· Pyžamko (každý pátek si jej děti nosí domů na výměnu)

· Přezůvky (nejvhodnější jsou uzavřené papučky s pevnou patou a bílou podrážkou, nevhodné jsou pantofle z důvodu bezpečnosti)

· Oblíbený hrníček, ze kterého umí dítě pít ( vhodný do myčky )

Prosíme, aby děti měly všechny své věci řádně označené (jménem)

Dále budou děti potřebovat:

· 4 balení papírových kapesníků ( 10 x 10 kusů)

· 1 balík xeroxových papírů

· 1balík ubrousků (ke stolování)

Vážení rodiče, bližší informace se dovíte na třídních schůzkách, které se budou konat v pondělí 30.srpna 2021 v 15 hodin v jednotlivých třídách.

Rozdělení dětí do jednotlivých tříd bude vyvěšeno poslední týden v srpnu v budově

MŠ na Komenského náměstí.