• Obrázek autoraDrahomira Tršová

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25

Ředitelka MŠ Zvídálek informuje rodiče, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání bude probíhat v pondělí 6. 5. a v úterý 7. 5. 2024 a to od 7,00 – 13,00 hodin.

Přijďte osobně i s dítětem do mateřské školy v těchto dnech 6.5. a 7.5.2023 od 7,00 do 13,00 hodin do ředitelny v budově MŠ na Komenského náměstí 495.

Zároveň můžete využít Dne otevřených dveří, který bude probíhat v pondělí 6.5.2024 v době od 7,30 do 10,30 hodin.

Tiskopis „Žádost o přijetí“ si můžete stáhnout na našich webových stránkách ms-zvidalek.cz nebo si tento tiskopis můžete vyzvednout od 1.3.2024 v obou budovách mateřské školy v době od 7 – 10 hodin.

K zápisu přineste vyplněnou Žádost o přijetí dítěte s potvrzením od lékaře, Souhlas se zpracováním osobních údajů (ke stažení na stránkách MŠ), kopii rodného listu dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce dítěte.

Další možný způsob doručení:

·       vhozením do poštovní schránky (MŠ Komenského)

·       do datové schránky školy (ID fjsk4ve)

·       e-mailem (naskenovanou žádost podepsanou elektronickým podpisem)

Mgr. Dagmar Červinková, ředitelka MŠ