top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

Vyjádření ke stávce 27.11.2023

Vážení rodiče,

zaměstnanci Mateřské školy Zvídálek se rozhodli připojit k výstražné stávce, která se uskuteční dne 27. 11. 2023.

V tento den bude zcela uzavřen provoz mateřské školy na obou pracovištích – Komenského a Koláčkovo náměstí.

Stávkou protestujeme proti opatřením, která by přinesla snížení kvality vzdělávání v českých školách na všech úrovních a nedostatečné zajištění finančních prostředků na platy nepedagogických pracovníků.

Vážení rodiče, jsme si vědomi toho, že naše rozhodnutí vám může přinést komplikace do Vašich osobních pracovních povinností. Stávka, do které vstupujeme, není stávkou za zvýšení platů pedagogů. Je to stávka za zachování alespoň současných podmínek ve vzdělávání.

Hlavní cíle stávky: 1. Zabránit dalšímu snižování výdajů ve školství, které by negativně ovlivnilo kvalitu vzdělávání.

2. Zabránit snížení objemu mzdových prostředků pro nepedagogické pracovníky (uklízečky, kuchařky, údržbáře), bez nichž není provoz škol možný.

3. Zabránit snížení finančních prostředků na asistenty pedagoga, bez nichž nelze realizovat probíhající inkluzi v současné podobě.

Děkujeme za pochopení Zaměstnanci MŠ Zvídálek

ve Slavkově u Brna 22. 11. 2023

101 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Třídní schůzky

Vážení rodiče, informační třídní schůzky se budou konat od 15,00 hodin v jednotlivých třídách: středa 28.8.20024 - Včelky, Koťátka, Štěňátka, Broučci, Kuřátka čtvrtek 29.8.2024 - Motýlci, Sluníčka, Be

Co bude dítě potřebovat do MŠ

Na oblečení: ·      pohodlné oblečení do třídy, které si dítě zvládne samo obléci ·      sportovní oblečení vhodné na vycházku a obuv (počítejte s tím, že dítě může být umazané!!!) ·      náhradní prá

Docházka o hlavních prázdninách

Vážení rodiče, z organizačních důvodů nebude během letních prázdnin aplikace "Naše MŠ" v provozu. Děti budete omlouvat přes SMS, nebo telefonicky na číslech - 720 394 691, 723 204 543. Děkujeme za spo

Commentaires


bottom of page