Vážení rodiče

S účinností od 2.2.2021 je celá třída Včelky v karanténě z důvodu výskytu onemocnění Covid-19.

Rodičům bylo předáno „ Rozhodnutí“ Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje o uzavření třídy. Dále byly rodičům předány podrobné informace o karanténních opatřeních.

9.2.2021 bude třída mateřské školy znovu otevřena pro děti, které měly negativní test a jsou bez příznaků

15.2.2021 mohou do třídy nastoupit děti, kterým nebyl test z důvodů zvláštního zřetele proveden a jsou bez příznaků.

Prosíme rodiče, aby před nástupem do mateřské školy nahlásili docházku dítěte vedoucí školního stravování, nejpozději jeden den předem do 9,00 hodin.