Uzavření MŠ!

vzhledem k současné situaci šíření nákazy koronaviru, vydaným doporučením MŠMT a MZ a po dohodě se zřizovatelem, přistupuji k uzavření mateřské školy od 17.3.2020 do odvolání.

O dalším vývoji situace Vás budu informovat na webových stránkách mateřské školy a na úřední desce.

V případě, že budete potřebovat vyplnit žádost o ošetřovné dostavte se dne 17.3.2020 v době od 8 – 10 hodin do ředitelny MŠ Zvídálek na Komenského náměstí 495, popř. kontaktujte ředitelku školy na tel.čísle 602 461 908 nebo e-mailovou adresou ms.zvidalek@volny.cz.

Mgr. Eva Jurásková, ředitelka školy