• Obrázek autoraDrahomira Tršová

Upozornění pro rodiče!!!

na základě zhoršené epidemické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 jsme povinni řídit se metodickým doporučením a informacemi z MŠMT k provozu škol a školských zařízení aktualizovaných k 23.12.2020 pod Č.j. MSMT-46348/2020-1. Mimo jiné se zde uvádí:

- vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.

Proto v budově MŠ na Komenského náměstí přijímáme následná organizační opatření:

- při vstupu do MŠ mějte vždy ochrannou roušku a nezapomeňte si vydezinfikovat ruce (dezinfekční prostředek je hned při vstupu do MŠ na pravé straně pod schodištěm !)

- v šatnách a prostorách MŠ se zdržujte pouze nezbytně nutnou dobu. Nevstupujte do umýváren dětí a tříd !! Vstup dítěte do třídy zkontrolujte ze šatny. Pokud máte malé děti, které samostatně nezvládnou hygienu v umývárně, zazvoňte, prosím, při příchodu do MŠ na příslušnou třídu a paní učitelka si už děti zkontroluje sama.

- Při vyzvedávání dětí zazvoňte na třídu (od 15,30 hod. dle rozpisu), paní učitelka Vám předá dítě ze třídy.

Děkuji všem, kteří pochopili závažnost situace.

Eva Jurásková, ředitelka MŠ