Upozornění pro rodiče!!!

na základě zhoršené epidemické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 jsme povinni řídit se metodickým doporučením a informacemi z MŠMT k provozu škol a školských zařízení aktualizovaných k 23.12.2020 pod Č.j. MSMT-46348/2020-1. Mimo jiné se zde uvádí:

- vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.

Proto v budově MŠ na Komenského náměstí přijímáme následná organizační opatření:

- při vstupu do MŠ mějte vždy ochrannou roušku a nezapomeňte si vydezinfikovat ruce (dezinfekční prostředek je hned při vstupu do MŠ na pravé straně pod schodištěm !)

- v šatnách a prostorách MŠ se zdržujte pouze nezbytně nutnou dobu. Nevstupujte do umýváren dětí a tříd !! Vstup dítěte do třídy zkontrolujte ze šatny. Pokud máte malé děti, které samostatně nezvládnou hygienu v umývárně, zazvoňte, prosím, při příchodu do MŠ na příslušnou třídu a paní učitelka si už děti zkontroluje sama.

- Při vyzvedávání dětí zazvoňte na třídu (od 15,30 hod. dle rozpisu), paní učitelka Vám předá dítě ze třídy.

Děkuji všem, kteří pochopili závažnost situace.

Eva Jurásková, ředitelka MŠ

186 zobrazení0 komentář