• Drahomira Tršová

Upozornění pro rodiče

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádně nepříznivé koronavirové situaci a následným restriktivním opatřením včetně prodloužení uzavření škol, se na vás znovu obracím s žádostí, abyste zvážili docházku svých dětí do mateřské školy (zejména děti maminek na mateřské a rodičovské dovolené nebo nezaměstnané). Chceme tak předejít dalšímu šíření nemoci Covid-19.

Pokud chcete dítě z docházky do mateřské školy od pondělí 2.11.2020 odhlásit, učiňte tak, prosím, buď zprávou na mobilní telefon jednotlivé třídy nebo e-mailem jidelnamszvidalek@seznam.cz nejpozději do pátku 30.10.2020 do 10,00 hodin.

Děkuji všem, kteří pochopili závažnost situace.

Eva Jurásková, ředitelka MŠ

245 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Mateřská škola UZAVŘENA !!!

Vážení rodiče, na základě usnesení Vlády ČR ze dne 26.2.2021 je mateřská škola od 1.3.2021 do 19.3.2021 UZAVŘENA. Sledujte, prosím, naše webové stránky. Pro předškoláky vložíme, nejpozději ve středu,

Respirátory !

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální situaci je od pondělí 1.3.2021 povolen vstup do prostor mateřské školy pouze s respirátorem. Děkujeme za pochopení

Pozor změna - nové upozornění pro rodiče

Z důvodu dalšího infekčního onemocnění COVID-19 se prodlužuje karanténní opatření ve třídě Včelky do nejméně 11.2.2021 včetně. Doba karanténních opatření se může měnit dle nadcházejících epidemiologic

© 2018-2020 Václav Tršo, kresby Alena Slezáková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now