Upozornění pro rodiče

vzhledem k mimořádně nepříznivé koronavirové situaci a následným restriktivním opatřením včetně prodloužení uzavření škol, se na vás znovu obracím s žádostí, abyste zvážili docházku svých dětí do mateřské školy (zejména děti maminek na mateřské a rodičovské dovolené nebo nezaměstnané). Chceme tak předejít dalšímu šíření nemoci Covid-19.

Pokud chcete dítě z docházky do mateřské školy od pondělí 2.11.2020 odhlásit, učiňte tak, prosím, buď zprávou na mobilní telefon jednotlivé třídy nebo e-mailem jidelnamszvidalek@seznam.cz nejpozději do pátku 30.10.2020 do 10,00 hodin.

Děkuji všem, kteří pochopili závažnost situace.

Eva Jurásková, ředitelka MŠ