• Obrázek autoraDrahomira Tršová

Upozornění pro rodiče

upozorňuji Vás, že do mateřské školy mohou docházet děti, které jsou zdravé.

Pokud bude Vaše dítě vykazovat jakékoliv příznaky respiračního onemocnění (kašel, zelená rýma) nebo infekčního onemocnění (žaludeční obtíže, zánět spojivek...), nemůže mateřskou školu navštěvovat.

Po nemoci přijmeme dítě s řádně ukončenou léčbou. Řídíme se Zákonem o ochraně veřejného zdraví, školským zákonem a Školním řádem, se kterým jste byli všichni seznámeni.

Děkujeme Vám za ohleduplnost k ostatním dětem i dospělým.

Dagmar Červinková, ředitelka MŠ Zvídálek