Upozornění!

vzhledem k tomu, že byl zaznamenán výskyt koronaviru i v České republice, apeluji na Vás, kteří jste se vrátili se svými dětmi z dovolené v některých rizikových oblastech, abyste v případě jakéhokoliv podezření kontaktovali svého lékaře. Dále je možné se v jednotlivých případech či podezření na výskyt koronaviru Covid-19, obrátit na příslušnou krajskou hygienickou stanici – http://www.khsbrno.cz/.

O stavu dětí prosím informujte i ředitelku školy.

V případě vydání dalších doporučení a opatření ze strany ministerstva zdravotnictví a školství Vás budeme neprodleně informovat.

Eva Jurásková, ředitelka MŠ