• Obrázek autoraDrahomira Tršová

STÁVKA 27.listopadu 2023

zaměstnanci Mateřské školy Zvídálek, příspěvkové organizace, se připojují ke stávce.

Nepedagogičtí i pedagogičtí zaměstnanci naší školy se vyjádřili jednoznačným a souhlasným stanoviskem k připojení se ke stávce za kvalitní školy v ČR.

Mateřská škola bude v pondělí 27.listopadu 2023 uzavřena.

Více informací a odůvodnění k připojení se ke stávce budou vyvěšeny na webových stránkách. Chceme Vás seznámit s cílem stávky a dopadech plánovaných nekoncepčních zásahů do fungující vzdělávací soustavy.

Děkuji všem rodičům a zákonným zástupcům našich dětí, veřejnosti i dětem za pochopení a vstřícnost.

Mgr. Dagmar Červinková a zaměstnanci MŠ Zvídálek