top of page
  • Obrázek autoraDrahomira Tršová

STÁVKA 27.listopadu 2023

STÁVKA 27.listopadu 2023

Vážení rodiče,

zaměstnanci Mateřské školy Zvídálek, příspěvkové organizace, se připojují ke stávce.

Nepedagogičtí i pedagogičtí zaměstnanci naší školy se vyjádřili jednoznačným a souhlasným stanoviskem k připojení se ke stávce za kvalitní školy v ČR.

Mateřská škola bude v pondělí 27.listopadu 2023 uzavřena.

Více informací a odůvodnění k připojení se ke stávce budou vyvěšeny na webových stránkách. Chceme Vás seznámit s cílem stávky a dopadech plánovaných nekoncepčních zásahů do fungující vzdělávací soustavy.

Děkuji všem rodičům a zákonným zástupcům našich dětí, veřejnosti i dětem za pochopení a vstřícnost.

Mgr. Dagmar Červinková a zaměstnanci MŠ Zvídálek

85 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Oznámení pro rodiče

Od 2.5.2024 je odloučené pracoviště MŠ Zvídálek Koláčkovo nám. 107 přesunuto do nových prostor na ulici Slovanská 1692, Slavkov u Brna.

Fotografování tříd

Vážení rodiče, v úterý 14.5.2024 se budou děti fotografovat. V případě nepříznivého počasí se fotografování odloží na jiný den. Bude se fotografovat v aleji, proto doporučujeme nedávat dětem zelené ob

Den otevřených dveří v MŠ Zvídálek

Ve dnech 6. a 7. května proběhne Den otevřených dveří v naší MŠ Zvídálek a to od 7,30 do 10,30 hodin. Rodiče se svými dětmi si tak mohou prohlédnout prostory a vybavení naší mateřské školy. V tyto dny

Comments


bottom of page