• Obrázek autoraDrahomíra Tršová

Schůzka pro rodiče

P O Z V Á N K A

Ve čtvrtek 24. května 2018 v 14,45 se bude konat v divadelním sále v budově Základní školy Komenského náměstí  (1.poschodí, vchod od kostela) informační schůzka ředitelky mateřské školy s rodiči nově přijatých dětí do MŠ Zvídálek.

Program:

• organizace školního roku

• organizační záležitosti – předání tiskopisů k vyplnění: přihláška ke stravování, dohoda o docházce do MŠ, dále informace o celkovém chodu mateřské školy, co budou děti do MŠ potřebovat, placení školného a stravného, akce pro děti…)

• seznámení se školním řádem

• rozdělení dětí do jednotlivých tříd

• beseda s Mgr.Lenkou Bínovou na téma „Jak připravit dítě ke vstupu do MŠ“

Přijďte, prosím, bez dětí !!