• Drahomíra Tršová

Prázdninový provoz mateřské školy

V době hlavních prázdnin bude mateřská škola uzavřena následovně :

23.7. – 3.8.2018       ( 10 pracovních dní )

31.8.2018                 ( 1 den, pátek, na přípravu MŠ na nový školní rok)

Od  2 července do 23.července bude prázdninový provoz bude zajištěn v budově na odloučeném pracovišti MŠ Koláčkovo, protože školní jídelna ZŠ Komenského, která zajišťuje stravování pro děti v MŠ Komenského, nebude v měsíci červenci vařit !!

Od  6.srpna do 30.srpna bude provoz  na MŠ Komenského.

Prázdninový provoz zajišťován především pro děti zaměstnaných rodičů.

Prosíme rodiče, aby pečlivě zvážili docházku svých dětí v době prázdnin do mateřské školy, protože kapacita MŠ na Koláčkově náměstí je značně omezena.