Pozvánka pro rodiče nově přijatých dětí

V úterý 8. června 2021 v 15,00 hodin se bude konat informační schůzka pro rodiče nově přijatých dětí s ředitelkou školy.

Místo konání: schůzka proběhne v MŠ Zvídálek, Komenského náměstí, ve třídě Motýlci

Program:

· organizační záležitosti - předání tiskopisů k vyplnění : přihláška ke stravování, dohoda o docházce dítěte do MŠ, seznámení se Školním řádem, celkový chod MŠ, placení školného a stravného,

· akce pro děti..

Přijďte, prosím, bez dětí !

Mgr.Eva Jurásková, ředitelka školy