top of page
  • Obrázek autoraDrahomíra Tršová

Pozvánka

Ve čtvrtek 9. června 2022 v 15,00 hodin se bude konat informační schůzka

pro rodiče nově přijatých dětí s ředitelkou školy.


Místo konání: schůzka proběhne v budově Mateřské školy Zvídálek, Komenského náměstí ve třídě MOTÝLCI.


Program:

  • Organizační záležitosti (předání tiskopisů k vyplnění - přihlášek ke stravování, dohoda o docházce dítěte do MŠ, seznámení se Školním řádem, celkový chod MŠ, placení školného a stravného, akce pro děti..)

  • Odborná beseda s Mgr.Lenkou Bínovou na téma „Jak připravit dítě na vstup do MŠ“


Přijďte, prosím, bez dětí !

Mgr.Eva Jurásková, ředitelka školy

250 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25

Zápis dětí do MŠ ZVÍDÁLEK na školní rok 2024/25 Ředitelka MŠ Zvídálek informuje rodiče, že řádný zápis k předškolnímu vzdělávání bude probíhat v pondělí 6. 5. a v úterý 7. 5. 2024 a to od 7,00 – 13,00

Pozvánka

Zveme rodiče dětí, které mají nastoupit od září 2024 do základní školy na setkání s řediteli základních škol, kde se dozví informace o zápisu do prvních tříd. Dále bude následovat beseda s dětskou psy

bottom of page