top of page
  • Obrázek autoraDrahomíra Tršová

Pozvánka

Ve čtvrtek 9. června 2022 v 15,00 hodin se bude konat informační schůzka

pro rodiče nově přijatých dětí s ředitelkou školy.


Místo konání: schůzka proběhne v budově Mateřské školy Zvídálek, Komenského náměstí ve třídě MOTÝLCI.


Program:

  • Organizační záležitosti (předání tiskopisů k vyplnění - přihlášek ke stravování, dohoda o docházce dítěte do MŠ, seznámení se Školním řádem, celkový chod MŠ, placení školného a stravného, akce pro děti..)

  • Odborná beseda s Mgr.Lenkou Bínovou na téma „Jak připravit dítě na vstup do MŠ“


Přijďte, prosím, bez dětí !

Mgr.Eva Jurásková, ředitelka školy

250 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Docházka o hlavních prázdninách

Vážení rodiče, z organizačních důvodů nebude během letních prázdnin aplikace "Naše MŠ" v provozu. Děti budete omlouvat přes SMS, nebo telefonicky na číslech - 720 394 691, 723 204 543. Děkujeme za spo

Upozornění pro rodiče nově přijatých dětí

Variabilní symboly pro platbu školného a stravného naleznete níže Úplata školného pro rok 2024/2025 činí 500,-Kč. Záloha stravného činní 1000,-Kč. Celkem 1500,-Kč plaťte nejpozději do 20.dne v měsíci.

Comments


bottom of page