• Drahomíra Tršová

Otevření MŠ pro předškoláky!

od pondělí 12.dubna 2021 bude mateřská škola otevřena pro děti v povinném předškolním vzdělávání, to je pouze pro předškoláky.

Podle informací z MŠMT a MZd děti nemusí mít při pobytu v mateřské škole roušky.

Děti budou 2x týdně povinně testovány antigenními testy. Při testování je může být přítomen zákonný zástupce dítěte.

Sledujte, prosím, naše webové stránky, v pátek zveřejníme aktuální informace.

Webové stránky s informacemi:

Vše, co jako rodiče potřebujete vědět o testování vašich dětí na COVID-19 ve školách.

Na Koláčkově náměstí bude probíhat testování v prostorách jídelny, za přítomnosti a dohledu Mgr. Červinkové. Čipový systém bude vypnutý, rodiče si zazvoní. Děkujeme za spolupráci.