• Obrázek autoraDrahomira Tršová

Otevření MŠ

V pondělí 10.května bude otevřena MŠ pro všechny děti a nebude se testovat. V případě otevření budou všechny děti přihlášeny k docházce a stravování. Pokud chcete své dítě z docházky odhlásit, kontaktujte paní učitelky v jednotlivých třídách nejpozději v pátek do 8,00 hod.

Oznámení pro rodiče

Od 2.5.2024 je odloučené pracoviště MŠ Zvídálek Koláčkovo nám. 107 přesunuto do nových prostor na ulici Slovanská 1692, Slavkov u Brna.

Fotografování tříd

Vážení rodiče, v úterý 14.5.2024 se budou děti fotografovat. V případě nepříznivého počasí se fotografování odloží na jiný den. Bude se fotografovat v aleji, proto doporučujeme nedávat dětem zelené ob

Den otevřených dveří v MŠ Zvídálek

Ve dnech 6. a 7. května proběhne Den otevřených dveří v naší MŠ Zvídálek a to od 7,30 do 10,30 hodin. Rodiče se svými dětmi si tak mohou prohlédnout prostory a vybavení naší mateřské školy. V tyto dny