• Drahomíra Tršová

Mateřská škola UZAVŘENA !!!

na základě usnesení Vlády ČR ze dne 26.2.2021 je mateřská škola od 1.3.2021 do 19.3.2021 UZAVŘENA.

Sledujte, prosím, naše webové stránky. Pro předškoláky vložíme, nejpozději ve středu, úkoly k distančnímu vzdělávání.

Usnesení vlády 26.2.2021
.pdf
Download PDF • 148KB

Úplata za měsíc duben

Vzhledem k mimořádným opatřením ohledně provozu MŠ bude úplata za předškolní vzdělávání účtována pouze dětem zaměstnanců IZS ve výši 270,-Kč. Přeplatek bude vyúčtován a vrácen na konci školního roku.

Informace k nástupu předškoláků do mateřské školy

Od pondělí 12.4.2021 bude mateřská škola otevřena pro děti v povinném předškolním vzdělávání. Děti jsou povinny podrobit se antigennímu testování. K testování budou použity testy Singclean. Testování

Informace o úplatě za předškolní vzdělávání

Vzhledem k uzavření mateřské školy v měsíci březnu, nebude úplata za tento měsíc účtována. Přeplatek bude vyúčtován a vrácen na konci školního roku. Pokud Vaše dítě nebude i nadále navštěvovat MŠ z dů