• Drahomíra Tršová

MŠ stále uzavřena - do odvolání

naše mateřská škola Zvídálek, je stále uzavřena na základě rozhodnutí vlády ČR. Jakmile se cokoliv změní, budeme vás obratem kontaktovat.

MŠ vykonává nezbytnou péči o děti, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci IZS, bezpečnostních sborů apod.

Děkujeme za pochopení.

Úplata za měsíc duben

Vzhledem k mimořádným opatřením ohledně provozu MŠ bude úplata za předškolní vzdělávání účtována pouze dětem zaměstnanců IZS ve výši 270,-Kč. Přeplatek bude vyúčtován a vrácen na konci školního roku.

Informace k nástupu předškoláků do mateřské školy

Od pondělí 12.4.2021 bude mateřská škola otevřena pro děti v povinném předškolním vzdělávání. Děti jsou povinny podrobit se antigennímu testování. K testování budou použity testy Singclean. Testování

Informace o úplatě za předškolní vzdělávání

Vzhledem k uzavření mateřské školy v měsíci březnu, nebude úplata za tento měsíc účtována. Přeplatek bude vyúčtován a vrácen na konci školního roku. Pokud Vaše dítě nebude i nadále navštěvovat MŠ z dů