• Drahomíra Tršová

Karanténa Covid-19

na základě nařízení karanténních opatření KHS Brno z důvodu onemocnění Covid-19, bude třída Koťátka uzavřena od 10.11.2021 do 15.11.2021 včetně.

Po uplynutí karantény mohou do mateřské školy nastoupit děti, které se prokáží negativním PCR testem. Tento test můžete nechat dětem udělat v odběrovém centru Hola Biolabs Brno - ÚAN Zvonařka Brno, DRIVE IN – Parkoviště CK Victoria - Heršpická 758/13 Brno (test se dělá i za slin).

Pokud nebudete dětem chtít udělat test, musí zůstat doma 14 dnů, to je do 23.11.2021 včetně.

Dále rodiče, kteří budou čerpat OČR si u ředitelky MŠ vyzvednou potvrzený tiskopis k vyplnění pro zaměstnavatele.

Provoz tzv. scházejících tříd zůstává beze změny. Z důvodu zhoršující se situace ohledně onemocnění covid-19 prosím rodiče, aby zvážili nutnost docházky svých dětí v časech od 6,15 – 7,00 a od 15,45 – 16,45 hodin.