Informace pro rodiče nově zapsaných dětí

Školní rok začíná v pondělí 2.září 2019.

Děti voďte do mateřské školy nejpozději do 8,15 hodin.

Stravování a výše úplaty:

- Zálohová cena za celodenní stravování je 800,-Kč za měsíc.

- Výše úplaty je 343,-Kč za měsíc.

Celkovou částku ve výši 1143,-Kč uhraďte nejpozději do 20.8.2019

na číslo účtu: 27-3882610217/0100. Variabilní symboly jsou vyvěšeny na webových

stránkách a na úřední desce MŠ.

Čipy budou vydávány během prvních dnů pobytu dětí v mateřské škole v kanceláři vedoucí školního stravování. Zálohová cena jednoho čipu je 150,-Kč.

Rozdělení dětí do jednotlivých tříd bude vyvěšeno od 26.8.2019 v budově MŠ Komenského náměstí.

Prosíme rodiče, aby se nezapomněli seznámit se školním řádem mateřské školy – viz webové stránky.