Informace o MŠ

od ledna 2019 je naše mateřská škola fakultní mateřskou školou Masarykovy Univerzity Brno. Studentkám pedagogické fakulty poskytujeme odborné praxe v oblasti předškolní pedagogiky. V současné době jsme se zapojili do ověřování nástroje iSophi, který je zaměřen na zjišťování úrovně školní zralosti předškoláků. Cílem je standardizace tohoto nástroje.

V naší mateřské škole se ověřování zúčastní 20 dětí.

Pro více informací přikládáme odkaz na projekt iSophi: http://isophi.education/