• Drahomíra Tršová

Informace k nástupu předškoláků do mateřské školy

Od pondělí 12.4.2021 bude mateřská škola otevřena pro děti v povinném předškolním vzdělávání.

Děti jsou povinny podrobit se antigennímu testování. K testování budou použity testy Singclean. Testování bude probíhat za přítomnosti zaměstnanců mobilního odběrového centra a pověřených zaměstnanců MŠ. U testování dětí může být přítomen i zákonný zástupce, který může svému dítěti test provést. Po celou dobu testování budou mít rodiče i děti nasazeny ochranné pomůcky nosu a úst.

Při příchodu dětí do MŠ na Komenského náměstí budou mít děti roušky a zákonný zástupce respirátor . Bez přezouvání a převlékání dítěte proběhne testování ve třídě Kuřátka.

Po vyhodnocení testu děti přejdou do určené třídy – už bez roušek.